Z życia restauracji

Grzyby!

Serdecznie zapraszamy na pierwsze borowiki w tym roku!

Tradycyjnie panierowane borowiki podajemy z ziemniakami i sosem tatarskim w cenie 35 złotych. Ponad to zapraszamy na rydze smażone w formie przystawki – 25 złotych.

Do zobaczenia!

Rostbef wołowy

W te upalne dni zapraszamy na rostbef wołowy z sałatą ziemniaczaną podawany z ogórkiem małosolnym, który jest świetną alternatywą dla standardowych dań mięsnych.

Serdecznie zapraszamy!

Letni ogród!

W tym roku sprzyjająca pogoda wręcz wymusiła na nas dużo wcześniejsze otwarcie letniego ogrodu!

Już od jutra zapraszamy Państwa na „tyły” naszej restauracji, gdzie z dala od zgiełku ulicy będą Państwo mogli w towarzystwie muzyki degustować pozycję z naszego nowego letniego menu! Szczególnie zapraszamy na chłodnik litewski, który pozwala bez problemu przetrwać temperatury przekraczające 30 stopni, a takich spodziewamy się już w piątek! Oprócz parasoli, muzyki, pięknych kwiatów i wspaniałego jedzenia znajdą Państwo tam też kącik zabaw dla dzieci wyposażony w zjeżdżalnie, mini ściankę wspinaczkową oraz tablicę do rysowania kredą.

Serdecznie zapraszamy już jutro!

Letnie menu

Informujemy, że kilka dni temu w naszej restauracji pojawiło się nowe menu letnie. Znajdą Państwo w nim wiele potraw, które doskonale wpasowują się w najcieplejsze dni roku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim:

Letnie menu
Summer menu